Hakkımızda

Evtim Yapı, 2018 yılında Fatih Taner Cihan tarafından Nilüfer’de kuruldu. Evtim Yapı Kurulmadan önceki iş prensipleri çalışkanlıkları, dürüstlükleri ve vizyonları sayesinde kısa sürede gelişerek çevrede bilinen bir malzeme tedarikçisi olma yolunda hızla ilerledi. Gelişen inşaat sektörünü ve bölgedeki hızlı yapılaşmayı öngörerek arkasına alan Evtim Yapı , geçen süre boyunca tamamı Bursa’da  olmak üzere ekibi büyüyen yeni ve daha büyük depolama alanlarına  geçerek bölgenin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etti.

Riske girmeden gelecek şekillendirilemez düşüncesi ile gerek istihdam yaratmayı, gerekse sektörün yapı market alanlarında toptan bütün ihtiyaçlarına cevap vermeyi ilke edinen firmamız, 2020 yılında Çukurca’ya Taşınarak  1500 m²  alanda hizmet vermeye devam etti. Çağımızın gereksinimlerini de dikkate alan Evtim Yapı , 2022 yılında başta yakın bölgeler olmak üzere tüm ülke coğrafyasına hizmet vermeyi amaç edinmiş yapılanmasını bu yönde geliştirmiştir.

Deneyimli kadrosu ile sadece bu bölgenin değil bütün ülkenin ekonomik tedarikçisi olmayı kendisine amaç edinen firmamız, Çukurca Bölgesinde hızlı tedarik ve lojistik avantajı ile  hizmet vermeye gelecekte var olma vizyonu ile yoluna devam eden evtim yapı Aş.

gelinen süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen bölge halkı ve çalışma arkadaşlarına şükranlarını sunar